Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pyramid Scheme [16-20 Mayıs ] Eventi
180510_pyramidscheme_forum.jpg

Merhaba Arkadaşlar ; 

Eventin çok karmaşık bir yönü yok. Ne kadar ekmek o kadar köfte Mantığı  ile sandık kazanacaksınız.  Hergün oyuna giriş yapıp  Botlarla oynamak gerekli.
Yapmanız gereken Egpyt Haritasında Botlara karşı istenilen süreyi doldurmak. Tarihlere göre süre aşağıdaki gibidir. 

16 Mayıs : Egpyt TDM BOT Haritasında  10 Dakika  Oyna. - 1  DE Collection Kutusu
17 Mayıs : Egpyt TDM BOT Haritasında  20 Dakika  Oyna. - 2  DE Collection Kutusu
18 Mayıs : Egpyt TDM BOT Haritasında  40 Dakika  Oyna. - 4  DE Collection Kutusu
19 Mayıs : Egpyt TDM BOT Haritasında  80 Dakika  Oyna. - 8  DE Collection Kutusu
   20 Mayıs : Egpyt TDM BOT Haritasında  160 Dakika  Oyna. - 16  DE Collection Kutusu

Not : Adı üstünde primit sistemi olduğu için kutular hergün oynadıkça yükselicek. Yani , 16 Mayısta 10 dakika oynayip 1 kutu alıp , ve sadece 20 mayısta 160 dakika oynayıp kutuyu alamazsınız.

ZOXV00.png

Ara
Küfür Nedeni ile yazı kaldırılmıştır. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ara
KARDEŞİM Oyundan Ekle Beni : yunus21 eklemiceksen söle la

Bu Arada Hack varsa atarmısınız abiler lütfen ya

bi ara ali büyükçiçek diye abi vardı ondan aldım para istiyo indirmiyo sizde yokmu abiler
Ara
(16-05-2018, Saat: 19:03)Lopurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KARDEŞİM Oyundan Ekle Beni : yunus21   eklemiceksen söle la

Bu Arada Hack varsa atarmısınız abiler lütfen ya

bi ara ali büyükçiçek diye abi vardı ondan aldım para istiyo indirmiyo sizde yokmu abiler

Hile paylaşımı yapılmamaktadır.
ZOXV00.png

Ara
Ne Oli la burada hack mi var Big Grin kim satıyor Big Grin
Smile  we legend you will learn more new things  Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canada Day Eh Eventi [Türkçe] Mekatekishi 0 286 29-06-2018, Saat: 14:51
Son Yorum: Mekatekishi
  CrossFire World Challenge [15 Haziran-15 Temmuz] Eventi Türkçe Mekatekishi 0 532 16-06-2018, Saat: 15:22
  Summer Bonus ! [ZP Eventi Türkçe] Mekatekishi 0 428 07-06-2018, Saat: 11:44
  Beach Bash! Eventi [Haziran 1 - Temmuz 1 ] Mekatekishi 0 364 01-06-2018, Saat: 05:42
  Spring Into Summer [ 31 Mayıs - 6 Haziran ] Mekatekishi 0 358 31-05-2018, Saat: 02:15

Hızlı Menü: